DIETOTERAPIA OPARTA NA JADŁOSPISIE

oferta_jadlospis

Chcesz mieć z głowy wymyślanie przepisów na obiad i zamartwianiem się o listę zakupów?

Świetnie, dietoterapia oparta na jadłospisach jest dla Ciebie!

Wybierając tą formę współpracy ułożę dla Ciebie 7-dniowy lub 14-dniowy jadłospis (wybierasz jaki chcesz, jeśli nie potrafisz się zdecydować, skontaktuj się ze mną, doradzę Ci który będzie dla Ciebie lepszy). Jadłospis jest do stosowania przez miesiąc lub dłużej (nie zalecam stosowania jedno jadłospisu dłużej niż 2 miesiące – głównie chodzi tutaj o sezonowość produktów spożywczych)

Rodzaje jadłospisów

Jadłospis 7 dniowy, polega na tym że każdy dzień jest zupełnie różny. Są inne obiady, kolacje, śniadania. Aby ułatwić sobie stosowanie takiego jadłospisu, powtarzaj wybrany dzień jadłospisu przez kolejne 2-3 dni. Jednego dnia przygotowujesz 2-3 porcje wszystkich posiłków i masz z głowy gotowanie na następne dni! Jeśli masz mało czasu na przygotowanie jedzenia to ten jadłospis jest dla Ciebie.

W jadłospisie 14 dniowym, obiady, sałatki, pasty na kanapki są na dwa dni. Dzięki temu oszczędzasz czas, jednocześnie nie jedząc codziennie tego samego. Jeśli ważne dla Ciebie jest to aby ograniczyć marnotrawienie produktów spożywczych, lubisz jeść różnorodnie to ten jadłospis jest dla Ciebie!

Insulinooporność Dietetyk Gdańsk Iława

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Naszą współpracę zaczniemy od pierwszej wizyty, zarezerwuj 50-60 minut na nasze spotkanie. Podczas wizyty:

 • opowiesz mi o swoim problemie, ustalimy cele naszej współpracy,
 • dobierzemy odpowiedni sposób motywacji jak i dietoterapii do Twoich potrzeb
 • przeprowadzimy badanie masy i składu ciała, dowiemy się ile % Twojej masy ciała zajmuje tkanka tłuszczowa, ile kilogramów mięśni masz w sobie (jeśli będziemy wpółpracować online, sam będziesz się ważył oraz zbierał obwody z ciała w domu)
 • przeanalizujemy Twój dzienniczek żywieniowy w poszukiwaniu zarówno tych dobrych jak i złych nawyków
 • przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowy, porozmawiamy o Twoich ulubionych produktach spożywczych, możliwościach kulinarnych i czasowych
 • przeanalizuję Twoje wyniki badań krwi

Po tygodniu od naszej pierwszej wizyty prześlę Ci jadłospis do stosowania przez najbliższe tygodnie.
Na następną wizytę umawiamy się po miesiącu od pierwszej wizyty. Jak wygląda wizyta kontrolna? Następne spotkania czyli wizyty kontrolne trwają krócej około 30 minut. Podczas wizyty:

 • opowiesz mi o swoich przemyśleniach względem jadłospisu (np. co Ci się podobało, co nowego byś chciał wprowadzić)
 • dostaniesz dodatkową dawkę motywacji
 • w przypadku nowych wyników krwi przeanalizujemy je
 • przeprowadzimy badanie masy i składu ciała (jeśli będziemy wpółpracować online, sam będziesz się ważył oraz zbierał obwody z ciała w domu)
 • uaktualnimy nasze cele i dalszy plan dietoterapii

Tak! Możemy przeprowadzić wizytę online. Wskakuj tutaj po informację jak przygotować się do wizyty online abym mogła jak najlepiej Ci pomóc.

Ile to kosztuje? Kliknij poniżej w cennik.

Masz pytania?

Odpowiem w ciągu 24 godzin